Náš prístup vám zachutí
Kvalitný catering
je základ
Zobraziť ponuku

Catering

Zabezpečujeme kompletný catering pre akcie všetkého druhu: od súkromných osláv, slávnostných banketov a plesov, až po zahradné párty alebo veľké kulinárske show a to ako pre korporátnych klientov, tak aj súkromné osoby.

Catering podľa vašich predstáv

Sme schopní zariadiť catering v exkluzívnych lokalitách, ako je napríklad Bratislavský hrad. Našou špecialitou sú gurmánske večery, počas ktorých máte možnosť ochutnať delikatesy z celého sveta. Ak máte záujem o neformálny gastronomický zážitok, usporiadame pre vás školu varenia.

Profesionálny catering a gastronomické služby

Chcete ochutnať zaujímavo pripravené slovenské jedlá alebo vyskúšať tradičné pokrmy z medzinárodnej kuchyne? Reštaurácia NERVOSA vám ponúka prvotriedne cateringové služby.

Kvalitné suroviny, príprava bez polotovarov, tí najlepší kuchári s dlhoročnými skúsenosťami a špičkový servis - to všetko nás robí výnimočnými. O kvalite našich služieb sa presvedčila už celá rada spoločností.

Návrh menu ZDARMA

Navrhneme vám menu podľa vašich predstáv a doladíme s vami všetky potrebné detaily: od jednotlivých pokrmov, nápojov až po dekoráciu a štýl prezentácie.

Požiadajte nás o zostavenie menu ZDARMA ešte dnes

Požiadať o menu

Otváracia doba

Pondelok 10:00 - 21:00
Utorok 10:00 - 21:00
Streda 10:00 - 22:00
Štvrtok 10:00 - 22:00
Piatok 10:00 - 23:00
Sobota 12:00 - 23:00
Nedeľa Zatvorené

Kontaktné informácie

E-mail
nervosa@nervosa.sk

Tešíme sa na vašu návštevu v našej reštaurácii a kaviarni, kde vás čaká priateľská atmosféra a vždy usmiaty personál.